Yhteystiedot

Ota yhteyttä sähköpostilla

Hallitus: hallitus@ducaticlubfinland.fi
Jäsenasiat: jasenvastaava@ducaticlubfinland.fi
Toimitus/tiedotteet: tiedotteet@ducaticlubfinland.fi
Www ja tekninen tuki: www@ducaticlubfinland.fi
Rata: rata@ducaticlubfinland.fi
Kauppa: kauppa@ducaticlubfinland.fi

Vuosikokous valitsi 23.11.2013 seuraavan hallituksen vuosiksi 2013-2014

Esa-Veli ‘Ride’ Riuttamäki puheenjohtaja
040 530 7282, ride@ducaticlubfinland.fi

Jouni Heikola jäsenvastaava, klubituotevastaava
0400 523 456, jouni@ducaticlubfinland.fi

Mika Kekki – varapuheenjohtaja, talousvastaava
040 533 2127, mika@ducaticlubfinland.fi

Ari Vuori
09 505 5611 (päivisin), 09 698 74 62, ari.vuori@av-autosahko.fi

Arno Saine – ratavastaava, www-vastaava
0400 610 836, arno@ducaticlubfinland.fi

Anja Rovio – sihteeri
040 752 2733, anja@ducaticlubfinland.fi

Jaakko Viitanen tiedotus
040 573 6658, jaakko@ducaticlubfinland.fi

Heta Komonen varajäsen, tiedotus
040 583 9401, heta@ducaticlubfinland.fi

Osoite

Ducati Club Finland ry, Rastaantie 27, 40320 Jyväskylä

Tilitiedot

FI88 1220 3000 2230 46 (NDEAFIHH, Nordea)

Y-tunnus

2452184-7

Blog comments powered by Disqus